top of page

Atrakcje

Nowe spojrzenie na wypoczynek w Gdańsku

 

Brzeźno Gdańskie to rewelacyjne miejsce na plażowanie, spacery oraz całoroczny aktywny wypoczynek. Gdańsk zachwyca różnorodnością i bogactwem dostępnych możliwości dla turystów.

 

Goście apartamentów mogą bez przeszkód oddać się ulubionym aktywnościom, odwiedzać gdańskie wystawy, koncerty i widowiska. W zaledwie piętnaście minut można dojechać do Opery Bałtyckiej oraz do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, które zapewniają pełen wachlarz znakomitych wydarzeń muzycznych. Gdańsk to miasto o niezwykle bogatej historii dawnej i współczesnej, a obcowanie z nimi ułatwiają muzea oraz obiekty o charakterze historycznym, jak choćby Westerplatte, Europejskie Centrum Solidarności i Muzeum II Wojny Światowej.

 

Odprężenie i relaks można znaleźć nie tylko nad brzegiem morza, ale także w eleganckich butikach pobliskich centrów handlowych. Z naszych apartamentów dotrzecie w dwanaście minut drogi samochodem do Galerii Metropolia oraz Galerii Bałtyckiej . To duże udogodnienie dla tych, którzy przepadają za zakupami, modą oraz bogatą ofertą usług, jakie można znaleźć we wspomnianych centrach handlowych.

bottom of page